24 C°

Treća liga

Remi u derbiju Tornada i Smiljevca

01.02.2024. 13:43

U 16. kolu Treće lige Udruge za mali nogomet Zadarske županije »po povećalom« je bio derbi između vodeće Udruge navijača Tornado i drugoplasiranog Smiljevca. Nakon pet minuta bilo je 2:0 za Smiljevac, ali je Tornado preokrenuo na 5:3 i taj je rezultat bio do 37. minute, kada Vlatko Blažević svojim trećim golom smanjuje na 5:4. Bod Smiljevcu minutu kasnije donio je David Vujica. Tornado i dalje čvrsto drži prvo mjesto, a Smiljevac zaostaje devet bodova. Treći Termin upisao je tri boda protiv Deportiva la Murvice, sastava koji se bori za ostanak. Utakmicu je odlučio Ivan Šimičević pogotkom u 40. minuti za konačnih 4:3. Bio je to drugi Šimičevićev pogodak na utakmici. Privlaka 2007 je pobjedom protiv Albatrosa ostala na četvrtom, a Paklenica sigurnom izvedbom protiv Slivnice na petom mjestu. Po sedam golova postili su Pag, u dvoboju protiv Zemunika i Kolan, koji je nadigrao Briševo.

Rezultati 16. kola: Pag – Zemunik 7:3 (Luka Fabijanić 3, Bruno Škoda, Josip Šćrbec, Mate Vučković, Lovre Fabijanić/Ante Čirjak 2, Karlo Šare), Paklenica – Slivnica 5:0 (Josip Jukić 2, Marko Milovac, Ante Jukić, Ivan Bezmalinović), Smiljevac – UN Tornado 5:5 (Vlatko Blažević 3, Ivan Mandić, David Vujica/Ivan Sarić 2, Dominik Bačić 2, Luka Šišak), Privlaka 2017 – Albatros 3:1 /Romano Vukoša, Frane Bašić, Bruno Glavan/Petar Ušljebrka), Deportivo la Murvica – Termin CB EX 3:4 (Luka Škara 2, Šimun Zdrilić/Ivan Šimičević 2, Toni Plazibat, Luka Bukvić), Kolan – Briševo 7:1 (Mateo Fumić 2, Matija Šalović 2, Kristian Prtorić 2, Nikola Mirčić/Julio Frleta).

Redoslijed: 1. UN Tornado 38, 2. Smiljevac 29, 3. Termin CB EX 28, 4. Privlaka 27, 5. Paklenica 25, 6. Pag 24, 7. Zemunik 21, 8. Slivnica 18, 9. Albatros 17, 10. Kolan 13, 11. Deportivo la Murvica 13, 12. Briševo 12, 13. Jasenice 10 bodova.