Foto: ARHIVA ZL
Bivši nogometaš Dinama Milan Badelj (36) vratio se u maksimirski klub priključivši se nogometnoj školi, objavili su “modri”.
“S velikim veseljem objavljujemo kako će se Milan Badelj priključiti našoj nogometnoj školi gdje će surađivati s direktorom nogometa i voditeljem nogometne akademije Albertom Capellasom i njegovim stožerom. Po završetku svoje karijere Badelj je upisao nogometnu akademiju i vraća se u svoj klub gdje će svojim znanjem i iskustvom pomoći našim mladim i talentiranim igračima,” objavio je Dinamo.
Badelj je pet godina bio član Dinama upisavši 189 nastupa i 37 golova. U dresu zagrebačkog kluba osvojio je četiri naslova prvaka Hrvatske, tri nacionalna Kupa, te jedan Superkupa.
Igrao je i za HSV, Fiorentinu, Lazio i Genou. Za hrvatsku reprezetaciju je upisao 55 nastupa postigavši dva gola, a s “Vatrenima” je osvojio svjetsko srebro 2018.
“Ovo je oduvijek bio moj klub i moj dom. Presretan sam što sam opet u Dinamu kojeg toliko volim, a istovremeno sam zahvalan na prilici da se vratim tamo gdje je počeo moj nogometni život,” izjavio je Badelj.
najnovije
najčitanije
Zadar
fotoreporter
Živi sjećanje na Vedrana: On nije bio samo čovjek iza fotoaparata
Hrvatska
Jedro DS Innovation
Uoči prosvjeda “Hodaj za Liku” oglasili se vlasnici tvornice u Gospiću
Zadar & Županija
ozbiljni problemi
SDP upozorava: ‘Stanje u zadarskom zdravstvu postaje sve više zabrinjavajuće’
Crna Kronika
teške krađe
PROVALE U ZADRU I SUKOŠANU Lopovi ukrali novac i zlatni nakit
Hrvatska
analiza
Hrvatska pala na ljestvici konkurentnosti: ‘Poslovno okruženje ne prati gospodarski rast’
Crna Kronika
Prijavljen nestanak
JESTE LI JE VIDJELI? Na području Zadra nestala 16-godišnja Gabrijela
Crna Kronika
prometna nesreća
Motociklist (20) teško ozlijeđen na Gaženičkoj cesti, vozač automobila oduzeo mu prednost
Footopis
mundijal
Vatreni s Ganom u utakmici istine, pojavio se i novi Dark Horse
Zadar
nepravomoćna presuda
Osuđen na 2 godine i 8 mjeseci zbog pokušaja ubojstva automehaničara u Briševu
Svijet
upravno partnerstvo!?