Četvrta malonogometna liga

Azine slavile u derbiju i zasjele na drugo mjesto

Autor: Juraj Vunjak

07.03.2024. 12:56

Utakmice 20. kola odigrali su i četvrtoligaši. Vodeće Posedarje je u derbiju protiv trećeplasiranog Svetog Martina Pridrage slavilo 3:1. U prvom poluvremenu jedini strijelac bio je Knežević za Posedarce, dok je u nastavku pobjedu zaključio Rončević s dva gola. Jedini pogodak za klub iz Pridrage postigao je Klapan. U drugom derbiju, između četvrtog Turnja i drugih Azina rezultat je bio 3:2 za momčad iz Ninskih Stanova. Igrači Azina već su u prvom poluvremenu imali veliku prednost od tri gola, zabijali su Matković dva puta te Peša iz penala, a onda su Santini i Pirović u drugom dijelu samo smanjili zaostatak. Recreativo je pobijedio Ostatak svijeta s 3:2. Strijelci za pobjedu bili su Petković, Bačić i Ramov, dok su za gubitničku stranu zabijali Zimaj, a Petričić je zabio autogol. Futsal Študija uvjerljivo je slavila protiv Kadulje Slivnice 7:3. Pobjednička momčad zapisala je čak dva hat-tricka Bilavera i Gorete, dok je Vukančić postigao jednom zabio. Strijelci za Slivničane bili su Jović, Barić i Letina. Pregršt pogodaka bilo je i u susretu Kukljice i Aenone Nin (7:2). Strijelci za pobjednike bili su Ortulan, Cukar i Prekpalaj s jednim pogotkom, dok je Boško zabio upisao »poker« golova. Pogotke za klub iz Nina postigli su Pijaca i Mataković-Zorić. Bakari Vrana svladala je Svetu Juštinu iz Pakoštana 5:4. Za Vranjane zabijali su Rafael i Marko Čirjak, svaki dva puta, dok je Striguljica zabio jedan. Kod Pakoštanaca jedan gol zabili su Anić i Stojanov, a dva je postigao Maksan. Jedini strijelac u okršaju Voštarnice i Dasiadda (1:0) bio je Maričić.

20. kolo: Ostatak svijeta-Recreativo 2:3 (Zimaj 1/Petković 1, Petričić (ag.), Bačić 1, Ramov 1), Kadulja Slivnica-Futsal Študija 3:7 (Jović 1, Barić 1, Letina 1/ Bilaver 3, Goreta 3, Vukančić), Bakari Vrana-Sveta Juština Pakoštane 5:4 (R. Čirjak 2, M. Čirjak 2, Striguljica 1/ Stojanov 1, Maksan 2, Anić 1), MNK Turanj-Azine 2:3 (Santini 1, Pirović 1/ Matković 2, Peša 1), Kukljica-Aenona Nin 7:2 (Prekpalaj 1, Boško 4, Cukar 1, Ortulan 1/ Mataković- Zorić 1, Pijaca 1), Voštarnica-Dasiaddo 1:0 (Maričić 1), Sveti Martin Pridraga-Posedarje 1:3 (Klapan 1/ Rončević 2, Knežević 1).

Redoslijed: 1. Posedarje 51 bod, 2. Azine 44, 3. Sv. Martin 41, 4. Turanj 41, 5. Kukljica 40, 6. Recreativo 27, 7. Sv. Juština 27, 8. Ostatak svijeta 25, 9. Bakari Vrana 22, 10. Kadulja Slivnica 22, 11. Futsal Šindija 18, 12. Dasiaddo 18, 13. Voštarnica 14, 14. Aenona Nin 12.