Foto: Filip BRALA
Borilačke vještine, lijepe žene i suhi martiniji obilježili su premijeru najnovijeg filma o najpoznatijem tajnom agentu 007 u četvrtak navečer u minipleksu Callegro. Dakako, nije izostao niti James Bond, no ipak u nešto mlađem izdanju kojeg je utjelovio plesač plesne škole Poskok, Ante Dujić.
U četvrtak je, naime, prikazan najnoviji nastavak čuvenog serijala koji nosi naziv ‘Quantum od solace’, a Zadrani su prije početka projekcije imali prilike svjedočiti pravoj Bondovskoj atmosferi koja je uključivala dolazak najpoznatijeg agenta u atraktivnom automobilu, ali i još atraktivnije koreografije Bondovih djevojaka.
U sklopu ‘007 eventa’ održan je i ‘flair show’, a tijekom večeri su, usprkos tome što junak filma u ovom nastavku pije kolu, na veliko kružili i martiniji. Nije izostala tuča s lošim momcima, ali i plesne koreografije djevojaka na naslovne pjesme filmskih nastavaka. Sve to, dakako, zabilježeno je budim okom mnogobrojnih fotoreportera.
Među publikom koja je došla pogledati ajnovije pothvate agenta 007 zatekli smo i neka poznata lica:
-Ovo izgleda jako dobro. Sviđaju mi je djevojke i performansi. Naime, trebalo bi biti malo više događanja ovakve vrste u gradu. Ljudi su se uistinu potrudili, što se vidi i po koreografiji koja nije improvizirana, već uvježbana, a i garderoba je dosljedna događaju, kazao je poduzetnik Zdenko Brezovac koji je i sam u četvrtak navečer došao pogledati najnoviji nastavak o agentu 007.
Da se dobro zabavlja na premijeri nije krio ravnatelj Pomorske Škole Svetko Perković koji tijekom borbe Jamesa Bonda s lošim dečkima nije skrivao smiješak na ustima. On je, naime, ‘Quantum od solace’ u Callegro došao pogledati u pratnji svoje obitelji:
-Da, ovo je bilo veselo. Super je me obradovalo što su napravili ovakvu premijeru. Nešto slično je bilo u Ljubljani dan ranije, jer mi je prijatelj prepričao isti ovakav event kakav je u Zadru, i meni je to baš drago. Sada se još otvorilo još jedno kino i trebalo bi svaki put kada je ovakva neka prigoda da se ljudi odazovu u što većem broju, kazao Perković koji nam je priznao kako je i inače obožavatelj najpoznatijeg svjetskog tajnog agenta:
– I inače obožavam Jamesa Bonda. To ne izgleda sad nešto intelektualno, ali ja sam iz one generacije koja je odrasla s Jamesom Bondom. On je počeo kad sam se ja rodio, a i ostario sam evo s njim. Ipak, što se tiče svih glumaca koji su ga glumili, svaka čast ostalima, ali Roger Moore je moj izbor, bio je iskren Perković.
najnovije
najčitanije
Zadar & Županija
godišnjica mature
Nakon 35 godina ponovno zajedno: Okupila se generacija paških maturanata iz 1991.
Zadar
Godišnjica smrti
Živi sjećanje na Vedrana: On nije bio samo čovjek iza fotoaparata
Crna Kronika
zagreb
Tragedija na Jarunu: U jezeru se utopio 28-godišnjak
Crna Kronika
pu zadarska
Skupa vožnja u Kukljici: 52-godišnji vozač kažnjen s više od dvije tisuće eura
Hrvatska
Jedro DS Innovation
Uoči prosvjeda “Hodaj za Liku” oglasili se vlasnici tvornice u Gospiću
Crna Kronika
Prijavljen nestanak
JESTE LI JE VIDJELI? Na području Zadra nestala 16-godišnja Gabrijela
Crna Kronika
prometna nesreća
Motociklist (20) teško ozlijeđen na Gaženičkoj cesti, vozač automobila oduzeo mu prednost
Footopis
mundijal
Vatreni s Ganom u utakmici istine, pojavio se i novi Dark Horse
Zadar
nepravomoćna presuda
Osuđen na 2 godine i 8 mjeseci zbog pokušaja ubojstva automehaničara u Briševu
Svijet
upravno partnerstvo!?