Četvrtak, 2. svibnja 2024

Alea bar tima u odličnoj utakmici prepunoj prevrata odnio pobjedu

04.09.2021. 11:00

Finale 14. izdanja završeno je pobjedom Alea bar tima koji je u odličnoj utakmici prepunoj prevrata uspio, uz dozu iskustva, pobijediti najmlađu momčad koja ikad zaigrala na VAKANZA-i.
Nakon vodstva Mornarice od 0:1 na samom startu, furiozni nastavak donio je, nakon dvije četvrtine, prednost Alea bar timu od 5:1 te se činilo kako je utakmica već riješena.
Mladi poletni tim Mornarice, bez potrebne koncentracije, dopustio je veliku prednost protivniku.
Treća četvrtina bila je prava rapsodija vaterpola u kojem je Mornarica, uz nekoliko brzih kontri i rekontri, uspjela postići četiri pogotka u nizu te dovesti utakmicu u izjednačenje i totalnu neizvjesnost.
Ipak, posljednja četvrtina u kojoj je Mornarica promašila, uz prethodnu četvrtinu, sveukupno tri peterca, pokazala je iskustvo na strani Alea bar tima koji su rutinski priveli utakmicu kraju pokazavši mladim vaterpolskim nadama da je VAKANZA iskustvo presudno.
Kod Mornarice, Košta i Raci s po dva pogotka dok je Aldu predvodio Torić s tri pogotka uz dvostruke strijelce Denkovića, Šunju i Katića.
Susrete je sudio sudac Edi Seferovic uz voditelja zapisnika Danijela Rimanića Cunija.
Besprijekorno igralište za vrijeme turnira, uz sve vremenske neprilike, postavljeno i vođeno od strane Jean Marc Saldinija.
Čestitke svim sudionicima, svima koji su na bilo koji način doprinijeli održavanju 14. izdanja jer, kao što je i ranije najavljeno, ovo je posljednje izdanje VAKANZA-e u ovom formatu budući da nas dogodine očekuje 15. jubilarna u kojoj će turnir doživjeti transformaciju nakon “vrtića i osnovne škole“ koje je s 14 navršenih ljeta završio.
WACANGA I VAKANZA 2022 su pred vratima, spremite se i pripremite na vrijeme za najbolji vaterpolo party 2022. godine!!