Foto: Filip BRALA
Borilačke vještine, lijepe žene i suhi martiniji obilježili su premijeru najnovijeg filma o najpoznatijem tajnom agentu 007 u četvrtak navečer u minipleksu Callegro. Dakako, nije izostao niti James Bond, no ipak u nešto mlađem izdanju kojeg je utjelovio plesač plesne škole Poskok, Ante Dujić.
U četvrtak je, naime, prikazan najnoviji nastavak čuvenog serijala koji nosi naziv ‘Quantum od solace’, a Zadrani su prije početka projekcije imali prilike svjedočiti pravoj Bondovskoj atmosferi koja je uključivala dolazak najpoznatijeg agenta u atraktivnom automobilu, ali i još atraktivnije koreografije Bondovih djevojaka.
U sklopu ‘007 eventa’ održan je i ‘flair show’, a tijekom večeri su, usprkos tome što junak filma u ovom nastavku pije kolu, na veliko kružili i martiniji. Nije izostala tuča s lošim momcima, ali i plesne koreografije djevojaka na naslovne pjesme filmskih nastavaka. Sve to, dakako, zabilježeno je budim okom mnogobrojnih fotoreportera.
Među publikom koja je došla pogledati ajnovije pothvate agenta 007 zatekli smo i neka poznata lica:
-Ovo izgleda jako dobro. Sviđaju mi je djevojke i performansi. Naime, trebalo bi biti malo više događanja ovakve vrste u gradu. Ljudi su se uistinu potrudili, što se vidi i po koreografiji koja nije improvizirana, već uvježbana, a i garderoba je dosljedna događaju, kazao je poduzetnik Zdenko Brezovac koji je i sam u četvrtak navečer došao pogledati najnoviji nastavak o agentu 007.
Da se dobro zabavlja na premijeri nije krio ravnatelj Pomorske Škole Svetko Perković koji tijekom borbe Jamesa Bonda s lošim dečkima nije skrivao smiješak na ustima. On je, naime, ‘Quantum od solace’ u Callegro došao pogledati u pratnji svoje obitelji:
-Da, ovo je bilo veselo. Super je me obradovalo što su napravili ovakvu premijeru. Nešto slično je bilo u Ljubljani dan ranije, jer mi je prijatelj prepričao isti ovakav event kakav je u Zadru, i meni je to baš drago. Sada se još otvorilo još jedno kino i trebalo bi svaki put kada je ovakva neka prigoda da se ljudi odazovu u što većem broju, kazao Perković koji nam je priznao kako je i inače obožavatelj najpoznatijeg svjetskog tajnog agenta:
– I inače obožavam Jamesa Bonda. To ne izgleda sad nešto intelektualno, ali ja sam iz one generacije koja je odrasla s Jamesom Bondom. On je počeo kad sam se ja rodio, a i ostario sam evo s njim. Ipak, što se tiče svih glumaca koji su ga glumili, svaka čast ostalima, ali Roger Moore je moj izbor, bio je iskren Perković.
najnovije
najčitanije
Hrvatska
sustav registracije
Uvode se registracijski brojevi za apartmane: Kreće obračun s iznajmljivanjem “na crno”
Zadar & Županija
gospodarski rast
Na GV-u Županijske komore Zadar izrazili zadovoljstvo rezultatima
Zadar & Županija
godišnjica mature
Nakon 35 godina ponovno zajedno: Okupila se generacija paških maturanata iz 1991.
Zadar
Godišnjica smrti
Živi sjećanje na Vedrana: On nije bio samo čovjek iza fotoaparata
Crna Kronika
zagreb
Tragedija na Jarunu: U jezeru se utopio 28-godišnjak
Crna Kronika
Prijavljen nestanak
JESTE LI JE VIDJELI? Na području Zadra nestala 16-godišnja Gabrijela
Crna Kronika
prometna nesreća
Motociklist (20) teško ozlijeđen na Gaženičkoj cesti, vozač automobila oduzeo mu prednost
Footopis
mundijal
Vatreni s Ganom u utakmici istine, pojavio se i novi Dark Horse
Zadar
nepravomoćna presuda
Osuđen na 2 godine i 8 mjeseci zbog pokušaja ubojstva automehaničara u Briševu
Svijet
upravno partnerstvo!?