24 C°

MALI NOGOMET

Završen malonogometni turnir Biograd 2023.: Torba obranila titulu

22.08.2023. 16:23

Pobjedom momčadi Sportskog centra Torba završio je peti malonogometni turnir Biograd 2023., kojeg je organizirao MNK Torovi, a nastupile su 32 momčadi. Debeljačani, koji su obranili lanjsku titulu, u neizvjesnom finalu seniorskog natjecanja svladali su Popeye, i uz pobjednički pehar zaslužili novčanu nagradu od dvije i pol tisuće eura, dok su poraženi finalisti osvojili tisuću i pol eura. U utakmici za treće mjesto i nagradu od 500 eura Dom Dalmatino je uvjerljivo svladao Torove koji su za četvrto mjesto dobili 150 eura. Najbolji strijelac turnira je Paulo Katuša (Dom Dalmatino), najbolji igrač Marko Gambiraža, a najbolji vratar Jakov Pinčić (obojica SC Torba).

Odigran je i turnir veterana. koji je osvojio sastava Beach bar Albert, nakon što je u finalu pobijedio Street food. Treće mjesto među veteranima pripalo je Škabrnji. Najbolji strijelac veterana Ante Šarić, najbolji vratar Kristijan Dražević (obojica Street food), a najbolji igrač Joao Batista (BB Albert).

Seniori

Finale

POPEYE       2

SC TORBA       3

Suci: Tomislav Kuman, Denis Mršić. Strijelci: Ante Čirjak, Josip Zekonjić/Marko Gambiraža, Karlo Torbarina, Stipe Sušić.

POPEYE: I. Čirjak, A. Čirjak, Marinović, Raspović, Batur, Pavlović, Tabula, Zekonjić, Biluš, Djeveljekaj, Anić, Duvnjak, Zrilić, Nimac, Katuša.

SPORTSKI CENTAR TORBA: D. Torbarina, Pinčić, M. Gambiraža, K. Torbarina, R. Gambiraža, Zdrilić, Sarić, V. Sušić, Horvat, Kolega, Čurjurić, Škugor, Burčul, S. Sušić.

Za treće mjesto: Torovi – Dom Dalmatino 0:5 (Paulo Katuša 3, Borna Jurjević Adžić).