VIDEO Oklahoma prekinula sjajan niz Utah Jazza, slavili i nekompletni Pacersi

Autor: Portal Novilist.hr

19.01.2024. 09:05

Kod Utaha najbolji je bio Collin Sexton s 31 poenom i sedam asistencija, dok je Lauri Markkanen ubacio 26 koševa uz 10 skokova. Luka Šamanić nije igrao za Utah

SALT LAKE CITY Oklahoma City Thunder je prekinuo niz od šest pobjeda Utah Jazza svladavši ih u Salt Lake Cityju sa 134-129.

Oklahomu je do pobjede predvodio Shai Gilgeous-Alexander sa 31 košem, Jalen Williams je dodao 27 poena i osam asistencija, a Josh Giddey je pobjedi pridonio sa 20 poena, 10 skokova i šest asistencija. Kod Utaha najbolji je bio Collin Sexton s 31 poenom i sedam asistencija, dok je Lauri Markkanen ubacio 26 koševa uz 10 skokova. Luka Šamanić nije igrao za Utah.

Minnesota Timberwolvesi su u Minneapolisu pobijedili gostujuće Memphis Grizzliese 118-103, do pobjede ih je vodio Anthony Edwards sa 28 koševa.

Edwards je imao dva poena na poluvremenu prije nego što je u drugom dijelu postigao 26 poena za Minnesotu, koja je dobila drugu utakmicu u isto toliko večeri i četvrtu uzastopnu. Naz Reid je ubacio 20 koševa s klupe, a Rudy Gobert je upisao double-double učinak sa 17 poena i 10 skokova za Minnesotu. Mike Conley također je zabilježio double-double učinak sa 17 poena i 10 asistencija.

U Torontu su Chicago Bullsi sa 116-110 nadigrali domaće Raptorse, a DeMar DeRozan je za pobjedu gostujuće momčadi postigao 24 poena, pridodavši tome sedam skokova i šest asistencija. Nikola Vučević je za Bullse također ubacio 24 koša uz 14 skokova i sedam asistencija, dok je Coby White zabio 23 koša.

Jalen Brunson postigao je 20 od svojeg 41 koša u zadnjoj četvrtini osiguravši New York Knicksima pobjedu od 113-109 nad Washington Wizardsima.

Indiana Pacersi su, igrajući s malo igrača nakon velike razmjene s Toronto Raptorsima, u gostima sa 126-121 bili bolji od Sacramento Kingsa. Predvodio ih je Bennedict Mathurin sa 25 ​​poena, a T.J. McConnell je dodao 20.