Petak, 3. svibnja 2024

13 C°

Velika sreća

VIDEO Mladi srpski reprezentativac zabio gol u debiju za Milan. Reakcija njegovih roditelja postala viralna

Autor: Portal Novilist.hr

17.12.2023. 18:11

MILANO U današnjoj pobjedi Milana protiv Monze (3:0) svoje prve minute za pobjedničku momčad upisao je i mladi srpski reprezentativac, 18-godišnji Jan-Carlo Simić, a odmah u debiju pao je i prvi pogodak!

Simića je trener Pioli stavio u igru u 24. minuti nakon ozljede Pobege, a samo 17 minuta kasnije Simić je i zatresao mrežu za 2:0 Milana.

Utakmicu su s tribina San Sira gledali i Simićevi roditelji, a preko društvenih mreža se krenula širiti i njihova reakcija na gol u debiju njihova sina. Simić je odmah nakon utakmice rekao da gol posvećuje njima, a da će i oni dobiti dres u kojem je upisao prve minute i zabio prvi gol za talijanskog velikana.