Keldon Johnson u vrućoj završnici ugasio Sunse na njihovom parketu, devet poena i devet skokova Ivice Zubca

Autor: Portal Novi list

01.11.2023. 09:14

Clippersi su svladali Orlando

RIJEKA Ivica Zubac odigrao je 22 minute u pobjedi Clippersa nad Orlandom i postigao devet poena uz devet skokova i jednu asistenciju.  Paul George (27 poena) i Russell Westbrook (18 poena) obilježili su utakmicu Crypto Areni gdje će uskoro istrčati James Harden. Viđen je uoči utakmice s vlasnikom kluba, posjetio je svlačionicu i dobio dres s brojem – jedan. Orlando je predvodio Paolo Banchero s 15 poena.

Julius Randle je upisao 19 poena uz 10 skokova, a Jalen Brunson pridodao 19 poena u pobjedi Knicksa nad Cavaliersima. Njujorčanin u redovima Clevelanda, Donovan Mitchell, bio je prvo ime gostiju s 26 poena. Ovo je treći uzastopni poraz Cavaliersa…

Keldon Johnson je 1.2 sekunde prije kraja ukrao loptu Kevinu Durantu i poentirao za 114:115 i prvo vodstvo na utakmici, ujedno i pobjedu Spursa kod Sunsa. Momčad iz San Antonija imala je tijekom utakmice i 20 poena zaostatka. Sedam više zabio je Johnson, njihov najbolji strijelac. Victor Wembanyama za 28 minuta provedenih na parketu postigao je 18 poena uz osam skokova.

Kevin Durant je zabio 26, Eric Gordon 20 poena kod Phoenixa koji je nastupio bez ozlijeđenih Bradleyja Beala i Devina Bookera.