Treća liga

UN Tornado petardom u 15 minuta preokrenuo Pag

Autor: Šime Ćurko

07.02.2024. 11:00

Udruga navijača Tornado u 17. kolu Treće lige Udruge za mali nogomet Zadarske županije upisala je 13. pobjedu. Konačnih 7:4 protiv Paga za vodeći sastav lige ne predočuje što se sve događalo tijekom utakmice. Naime, Pag je u 25. minuti vodio 4:2 da bi Tornado do kraja dvoboja postigao pet golova i preokrenuo rezultat. Na drugo mjesto probio se Termin CB EX, koji je sa 6:1 svladao Privlaku 2017. Poveli su Privlačani preko Bruna Glavana u drugoj minuti, ali nakon toga na terenu je bila samo jedna momčad. Smiljevac je nakon 2:2 protiv posljednjih Jasenica pao na treće mjesto. Imali su Jaseničani prednost 2:0, da bi Mauricio Lucin u dvije minute drugog poluvremena s dva gola izjednačio rezultat. U preostalih 15 minuta mreže su mirovale. Bez pobjednika je završio i sraz Albatrosa i Paklenice. Konačnih 3:3 postavio je Marino Vicković, igrač Albatrosa. Treću pobjedu u četiri utakmice u drugom dijelu sezone upisao je Deportivo la Murvica, čiji su igrači s 8:2 svladali Zemunik. Pobjedom 2:0 Slivnica je stigla do tri boda protiv Kolana.

Rezultati 17. kola: UN Tornado – Pag 7:4 (Dominik Bačić 3, Antonio Zelić, Ivan Sarić, Nino Vukoša, Luka Šišak/Josip Šćrbec 2, Bruno Škoda, Luka Fabijanić), Slivnica – Kolan 2:0 (Ante Lerga II, Šime Kalac), Albatros – Paklenica 3:2 (Filip Pilipović 2, Marino Vicković/Ivan Bezmalinović, Josip Jukić, Marko Jurlina), Smiljevac – Jasnice 2:2 (Mauricio Lucin 2/Ivan Šarlija, Stipe Vulić), Termin CB EX – Privlaka 2017 6:1 (Tomislav Čavrag 2, Domagoj Perica 2, Toni Plazibat, Lovre Matak/Bruno Glavan), Zemunik – Deportivo la Murvica 2:8 (Slaven Medved, Karlo Šare/Luka Škara 3, Branimir Škara 2, Božidar Miletić, Šimun Zdrilić, Tomislav Proroković).

Redoslijed: 1. UN Tornado 41, 2. Termin CB EX 31, 3. Smiljevac 30, 4. Privlaka 2017 27, 5. Paklenica 26, 6. Pag 24, 7. Slivnica 21, 8. Zemunik 21, 9. Albatros 18, 10. Deportivo la Murvica 16, 11. Kolan 13, 12. Briševo 12, 13. Jasnice 11 bodova.