Srijeda, 24. travnja 2024

9 C°

Serie A

Udinese i Monza odigrali 2:2 na Friuliju, Beto pogodio remi u sudačkoj nadoknadi

08.04.2023. 15:15

U nadoknadi je dosuđen dvojbeni jedanaesterac za domaćina

UDINE  U prvom subotnjem susretu 29. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, nogometaši Udinesea i Monze su odigrali 2-2.

Za pobjedom više može žaliti Monza koja je vodila do 92. minute s 2-1. U nadoknadi je dosuđen dvojbeni jedanaesterac za domaćina, a Beto je bio precizan i pogodio za konačnih 2-2.

Udinese je poveo već u 18. minuti kada je pogotkom za 1-0 kontranapad okrunio Lovrić. No, početkom drugog dijela Monza je okrenula rezultat. Prvo je u 48. minuti izjednačio Colpani, dok je nakon vrlo lijepe akcije gostiju u 56. Rovella pogodio za 2-1. No, Monza do kraja nije uspjela sačuvati vodstvo.

Hrvatski nogometaš Mirko Marić nije zaigrao za goste, dok je Monza četvrtu prvenstvenu utakmicu u nizu ostala bez pobjede.

Udinese se pomaknuo na deseto mjesto, dok je Monza ostala 13. na ljestvici.

U nastavku subote igraju se sljedeći susreti: Fiorentina – Spezia, Atalanta – Bologna, Sampdoria – Cremonese, Verona – Sassuolo, Torino – Roma i Lazio – Juventus.