24 C°

Serie A

Torino i Fiorentina podijelili bodove i ostali susjedi na ljestvici, zaigrala i dvojica Vatrenih

21.05.2023. 17:16

Nogometaši Torina i Fiorentine podijelili su po bod u dvoboju 36. kola talijanske Serie A odigravši 1-1 na Olimpijskom stadionu u Torinu.

Gosti su poveli u 48. minuti, a strijelac je bio Luka Jović. U 66. minuti izjednačujući pogodak za konačnih 1-1 postigao je Antonio Sanabria.

U momčadi Ivana Jurića cijelu je utakmicu odigrao Nikola Vlašić, dok je nekadašnji igrač Torina Josip Brekalo za Fiorentinu igrao od 65. minute.

Bodovno izjednačene momčadi uoči ovog kola sad su se izjednačile i s Bolognom. Sva tri kluba imaju po 50 bodova, a smjestili su se od 9. do 11. mjesta na ljestvici.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Lecce i Spezia odigrali su 0-0. Lecce je sa 33 boda na 16. mjestu, a Spezia je sa 31 bodom 17. Oba kluba će se u zadnja dva kola s Veronom (30 bodova) boriti za izbjegavanje 18. mjesta koje donosi preseljenje u Serie B, u koju će se preseliti zajedno s Cremoneseom (24) i Sampdoriom (18).