Foto: Reuters
Hrvatski vratar Ivo Grbić (28) nakon samo pola godine napustio je Sheffield United i otišao na posudbu u turski Caykur Rizespor, objavio je klub na svojim društvenim mrežama.
Povremeni hrvatski reprezentativac je za klub iz Rizea, grada u istočnom dijelu crnomorske regije, potpisao jednogodišnju posudbu.
Grbić je u Tursku stigao nakon svega osam mjeseci provedenih u dresu Sheffield Uniteda za koji je branio u 11 utakmica i primio 32 pogotka, a njegova momčad pritom nije ostvarila niti jednu pobjedu. Sheffield United je na koncu ispao iz Premier lige.
Rizespor će biti Grbićev šesti klub nakon što je branio za Hajduk, Lokomotivu, Atletico Madrid i Lille.
Na vratima hrvatske reprezentacije sakupio je dva nastupa, a s “Vatrenima” je osvojio broncu na SP-u u Katru 2022.
Rizespor nakon četiri kola drži 12. mjesto na ljestvici turskog prvenstva, a Grbić bi mogao debitirati već u subotu kada njegova ekipa gostuje kod Galatasaraya.
najnovije
najčitanije
Zadar
paklene vrućine
Toplinski val u Hrvatsku donio temperature i do 37 stupnjeva. Crveno upozorenje na cijeloj obali
Zadar
UKORAK S VREMENOM
Uslugom »Moja Čistoća« informirajte se i lakše upravljajte računima već danas!
Zadar
špica
[FOTO] VRUĆA SUBOTA Unatoč paklenim vrućinama, Poluotok je vrvio ljudima. Donosimo djelić atmosfere
Zadar & Županija
OD PONEDJELJKA
KAZNE DO 13 TISUĆA EURA Grad Nin kreće u uklanjanje ilegalnih naprava za sidrenje
Hrvatska
prijatelji životinja
U Zagrebu održan prosvjed za prava životinja: ‘Dosta je šutnje i nečinjenja’
Crna Kronika
Prijavljen nestanak
JESTE LI JE VIDJELI? Na području Zadra nestala 16-godišnja Gabrijela
Crna Kronika
prometna nesreća
Motociklist (20) teško ozlijeđen na Gaženičkoj cesti, vozač automobila oduzeo mu prednost
Footopis
mundijal
Vatreni s Ganom u utakmici istine, pojavio se i novi Dark Horse
Svijet
upravno partnerstvo!?
Njemačka vlada potvrdila da već godinama plaća Vučićevog savjetnika
Zadar
nepravomoćna presuda