Četvrtak, 2. svibnja 2024

Italija

Milanski Inter povećao prednost na vrhu ljestvice, Bašić ostao na klupi Lazija

17.12.2023. 22:55

RIM Nogometaši Intera povećali su svoju prednost na vrhu ljestvice talijanskog prvenstva na četiri boda ispred drugog Juventusa sigurnom 2-0 (1-0) gostujućom pobjedom protiv ove sezone mediokritetskog Lazija u Rimu.

Inter je do prednosti stigao pred kraj prvog poluvremena kada je Lautaro u 40. minuti iskoristio katastrofalnu pogrešku Marušića koji je u pokušaju vraćanja lopte svom vrataru Provedelu idealno proigrao najboljeg strijelca lige koji je takav poklon spremno pretvorio u pogodak.

Pitanje pobjednika riješeno je u 66. minuti kada se Thuram odlično snašao u suparničkom kaznenom prostoru i poslao još jednu loptu iza leđa Provedela.