NOVI PORAZ

'Bluesi' nastavili sa serijom loših rezultata: Chelsea poražen kod Wolvesa

Autor: Robert Hrkać

24.12.2023. 16:46

Chelsea je nastavio sa serijom loših rezultata. Danas su Bluesi poraženi na gostovanju kod Wolverhamptona, što im je čak treći poraz u posljednje četiri prvenstvene utakmice.

Chelsea je u prvom poluvremenu prijetio u više navrata, ali do pogotka koji bi otključao Wolvese nisu mogli doći. Kazna za nepreciznost u napadu stigla je u 51. minuti, kada je Mario Lemina pogodio glavom nakon kornera Pabla Sarabije. Na 2 : 0 je povisio Matt Doherty u trećoj minuti sudačke nadoknade, a poraz gostiju je ublažio Christoph Nkunku, koji je danas debitirao u Premier ligi.

Wolverhampton je tako došao do šeste pobjede u ovoj sezoni te se s 22 boda izjednačio s Chelseajem koji je ostao na desetom mjestu zbog bolje gol razlike.