TREĆA HBL-SREDNJA DALMACIJA, 21. KOLO
POVLJANA 16
MIRCA 6
POVLJANA – Dvorana SC Vrdijan. Suci: Franko Perić i Silvano Kuković.
Pojedinačno: Rukavina – Mirić 13:11, par: Ml. Škoda, Lecca – Tonšić, Đelalija (Petrinović) 13:9, trojka: Orlić, Žunić, B. Škoda – Ivanković, Mornar, Lukšić 2:11, bližanje i izbijanje u krug: Ljumezi – Kurtić 23:9, brzinsko izbijanje: Orlić – Tonšić 16:28, precizno izbijanje: Ml. Škoda – Tonšić 9:18, štafetno izbijanje: Rukavina, Ljumezi – Mirić, Kurtić 39:28, pojedinačno: Ljumezi – Petrinović 13:0, par: Orlić, Rukavina – Mirić, Kurtić 13:7, trojka: Žunić, Lecca, B. Škoda – Mornar, Lukšić, Đelalija 9:3, bližanje i izbijanje u krug: Ml. Škoda – Ivanković 25:15.
TRILJ 14
VELEBIT 8
Pojedinačno: Šušak – I. Zelić 13:2, par: Bilokapić, Sikirica – Ušljebrka, Josić 13:5, trojka: Maroš, Botica, Sablić – Brkljača, Zrilić, A. Zelić 5:13, bližanje i izbijanje u krug: Prcela – Tokić 19:9, brzinsko izbijanje: Bilokapić – Ušljebrka 29:22, precizno izbijanje: Šušak – I. Zelić 14:17, štafetno izbijanje: Botica, Sablić – Tokić, Brkljača 22:32, pojedinačno: Bilokapić – Tokić 13:9, par: Sikirica, Prcela (Markoč) – I. Zelić, Zrilić 13:6, trojka: Maroš, Botica, Gilić – Ušljebrka, Josić, Šunić 13:11, bližanje i izbijanje u krug: Šušak – D. Vrsaljko 21:22.
KIJEVO 13
BAS 9
Pojedinačno: Mate Maloča – Viduka 13:0, par: I. Gojević, Milan Maloča – A. Jurčević, Komadina 2:13, trojka: Vujić, M. Gojević, Arambašić – Fraćin, J. Škoda, Glavan 13:5, bližanje i izbijanje u krug: Ž. Gojević – I. Jurčević 20:18, brzinsko izbijanje: Šimunović – Viduka 32:14, precizno izbijanje: M. Gojević – J. Škoda 8:9, štafetno izbijanje: Ž. Gojević, Šimunović – M. Škoda, Viduka 29:31, pojedinačno: Milan Maloča – I. Jurčević 11:11, par: Ž. Gojević, Arambašić – J. Škoda, A. Jurčević 13:0, trojka: radić, Bajan, Šimunović – Fraćin, M. Škoda, Glavan 9:8, bližanje i izbijanje u krug: Mate Maloča – Komadina 16:17.
20. kolo
BAS 18
MIRCA 4
POVLJANA – Dvorana SC Vrdijan. Suci: Renato Zekić i Anđelko Žunić.
Pojedinačno: A. Jurčević – Mirić 12:12, par: Fraćin, Viduka (M. Škoda) – Tonšić, Kurtić 9:8, trojka: J. Škoda, Glavan, Komadina – Ivanković, Mornar, Lukšić 8:7, bližanje i izbijanje u krug: I. Jurčević – Petrinović 21:14, brzinsko izbijanje: Viduka – Tonšić 33:25, precizno izbijanje: J. Škoda – Tonšić 16:16, štafetno izbijanje: M. Škoda, Viduka – Kurtić, Mornar 36:25, pojedinačno: J. Škoda – Petrinović 13:6, par: Komadina, A. Jurčević – Ivanović, Mornar 12:9, trojka: Fraćin, Glavan, M. Škoda – Mirić, Đelalija, Lukšić 13:4, bližanje i izbijanje u krug: Stupičić – Kurtić 17:24.
Još su igrali: Bulin GD – Naklice 11:11, Pržina – Otok 8:14, Komiža – Muzgavac 14:8.
Redoslijed: Povljana 34, Otok 28, Trilj 27, Muzgavac 25, Velebit 24, Bulin 21, Naklice 20, Kojevo 18, Bas 16, Mirca 14, Pržina 13, Komiža 10.
Parovi zadnjeg kola: Velebit – Bulin GD, Bas – Komiža, Naklice – Povljana, Mirca – Kijevo, Muzgavac – Pržina, Otok – Trilj.
KVALIFIKACIJE ZA DRUGU ŽBL
VETERAN 14
POLJICA BRIG 8
Suci: Petar Žuža i Josip Kurilić.
Pojedinačno: Šimunac – P. Knežević 8:12, par: Adžić, Kožul – Vidaić, D. Zekanović 10:6, trojka: F. Tokić, Perković, Perić – D. Knežević, D. Smokrović, Ž. Zekanović 7:8, bližanje i izbijanje u krug: Pulić – Marinović 13:17, brzinsko izbijanje: N. Tokić – I. Knežević 27:12, precizno izbijanje: Kožul – D. Zekanović 7:5, štafetno izbijanje: N. Tokić, F. Tokić – Vidaić, Ž. Zekanović 33:21, pojedinačno: Pulić – Marinović 13:0, par: N. Tokić, Šimunac (F. Tokić) – P. Knežević, D. Zekanović 3:13, trojka: Adžić, Kožul, Perković – D. Knežević, I. Knežević, Ž. Zekanović 12:9, bližanje i izbijanje u krug: S. Fabulić – Vidaić 19:14.
POLJICA BRIG 12
VETERAN 10
Suci: Duško Lakić i Danijel Gavran.
Pojedinačno: P. Knežević – Šimunac 13:6, par: D. Smokrović, D. Zekanović – Adžić, Kožul 13:10, trojka: D. Knežević, I. Knežević, Vidaić – Perić, F. Tokić, Perković 13:3, bližanje i izbijanje u krug: Marinović – N. Tokić 20:18, brzinsko izbijanje: I. Knežević – N. Tokić 17:26, precizno izbijanje: D. Zekanović – Kožul 9:3, štafetno izbijanje: D. Smokrović, Vidaić – N. Tokić, F. Tokić 15:26, pojedinačno: Marinović- Pulić 13:2, par: D. Zekanović, Vidaić – Šimunac, Perić 6:9, trojka: D. Knežević, Š. Smokrović, I. Zekanović – Adžić, Kožul, Perković 5:13, bližanje i izbijanje u krug: P. Knežević – S. Fabulić 15:16.
najnovije
najčitanije
Zadar
Prgodan program
Makedonsko kulturno društvo Biljana upriličilo program »Ususret Uskrsu«
Košarka
NBA liga
Cleveland zadnji sudionik drugog kruga, sada ih čeka Boston
Hrvatska
BIVŠA MOSTOVKA
Marija Selak Raspudić gostovala u Nu2: Nisam zbog toga sretna, ali zabrana pobačaja nije rješenje
Nogomet
HNL
Dinamo pobijedio kod Rijeke 2-1 i pobjegao na +4
Sport
Miris oktana
NAGRADA GRADA ZADRA Vesela utrka u kojoj su Fićo i Tesla jedan uz drugoga
Zadar
HRISTOS VASKRSE!
U Zadru proslavljen pravoslavni Uskrs: Pozivam vas da neumorno njegujemo potrebu za narodnim jedinstvom
Zadar
Rekordne brojke
[FOTO] Završeno 11. izdanje Wings for Life utrke, pobjednici u Zadru Kristijan Rubinić i Nataša Šustić
Zadar & Županija
Velika utrka
FOTO Točno u 13 sati krenula utrka Wings for Life, 8000 sudionika trče za one koji ne mogu
Zadar
Vremeplov
FOTO Zadar postao pravo središte svijeta oldtimera
Zadar
Poseban dan