26 C°

Druga ŽNL

Vrčevo iz ponora do tri boda u 11 minuta

18.10.2023. 18:54

U zaostaloj utakmici četvrtog kola Druge ŽNL, Vrčevo je na svom terenu u Glavici protiv NOŠK-a stiglo do prve pobjede. U prevrtljivoj utakmici, domaćini su slavili 4:3. Sjajno je krenulo za Vrčevo, kada je u 15. minuti Luzario Galešić zabio za 1:0. Gosti su uzvratili s tri vezana pogotka i to u samo 11 minute igre. Prvo je izjednačio Antonio Rončević u 39., zatim je Josip Ivanov u 44. zabio za vodstvo NOŠK-a, a na 3:1 postavio je Frane Čolak u 50. minuti. Odlučili su nakon toga domaćini pokazati da i oni mogu na identičan način funkcionirati te su s tri pogotka u 11 minuta ponovno preokrenuli susret. Prvo je u 56. Galešić zabio svoj drugi pogodak, a onda je na scenu stupio Ivan Birkić koji je prvo zabio u 58. za 3:3, a potom i u 67. za 4:3 i postavljanje, kako će se kasnije pokazati, konačnog rezultata. Vrčevo se tako pomaknulo s dna ljestvice i došlo do prvih bodova ove sezone, dok je NOŠK ostao treći. Vodi Sveti Mihovil s 10 bodova, a druga je Podgradina sa sedam bodova i utakmicom manje.

VRČEVO                            4

NOŠK                            3

GLAVICA – Igralište Drežlovac. Sudac: Josip Kevrić. Pomoćnici: Žilić i Narančić. Strijelci: 1:0 Galešić (15’), 1:1 Rončević (39’), 1:2 Ivanov (44’), 1:3 Čolak (50’), 2:3 (Galešić 56’, 11m), 3:3 Birkić (58’), 4:3 Birkić (67’).

VRČEVO: L. Števanja, Galešić (od 73’ M. Marinović), Jozinović (od 78’ Čirjak), Šimunac, Birkić, Mikulić, I. Števanja, Srdarović, Š. Marinović (od 36’ Dević), Stojčević, Katuša (od 46’ Brekalo). Trener: Damir Pankasz.

NOŠK: Matek (od 55’ Lerga), Ivanov, Rončević, Oštrić (od 86’ Buterin), Dujmović, Čolak, Mišković (od 86’ Paleka), Marković (od 62’ Bašić), Brekalo, Filipović, Šare (od 62’ Proroković). Trener: Zoran Arambašić.