Nedjelja, 28. travnja 2024

10 C°

Serie A

Torino uspio sačuvati bod s igračem manje cijelo poluvrijeme, Ivan Jurić isključen

03.03.2024. 08:00

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Torino

TORINO U zadnjem subotnjem dvoboju 27. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, a ni pogodaka, nogometaši Torina i Fiorentine su odigrali 0-0.

Na ogledu je postignut jedan pogodak, u 38. minuti je strijelac bio napadač Torina Zapata, ali je nakon provjere VAR-a pogodak poništen. U nadoknadi prvog dijela Torino je ostao bez Riccija koji je u nekoliko minuta zaradio dva žuta kartona. U vrlo nervoznoj nadoknadi prvog poluvremena je požutio i hrvatski strateg Ivan Jurić, trener Torina koji nije dočekao kraj dvoboja. Drugi žuti karton je dobio u 90. minuti.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Torino.

Premda je domaćin cijelo drugo poluvrijeme odigrao s igračem manje ipak je sačuvao jedan bod. Torino je deseti, a Fiorentina sedma na ljestvici.