9 C°

Treća HNL- jug

Primorac slavio protiv Sloge, sutra igraju Hrvatski vitez i Zadar

18.02.2023. 18:21

Pobjedom protiv Sloge Primorac je uspješno krenuo u drugi dio sezone u Trećoj NL jug, pobjedom 2:0 protiv Sloge te se s 26 bodova (privremeno) probio na peto mjesto. Domaćini su poveli u 48. minuti kada je nakon prekršaja na Luki Vodopiji Roko Nakić golom iz jedanaesterca pogodio za 1:0. Do drugog gola Biograjci su stigli u 63. minuti nakon što je Andabak skrenuo loptu u mrežu svoje momčadi.

Sutra u 14:30 sati Hrvatski vitez će biti domaćin vodećoj Zagori, a Zadar očekuje gostovanje u Opuzenu kod Neretvanca.

Igralište Kazimir i Silvestar. Sudac: Lukša Klaić (Konavle). Pomoćnici: Liković i Radonić. Strijelci: 1:0 Nakić (48′), 2:0 Andabak (63′ – ag).
PRIMORAC: Stojanov, Mandaw, Torbarina, Kulaš, Birkić, Bitunjac (od 89. Stura), Vodopija (od 90. Koceić), Lazarevski, Pavlović (od 46. Nakić), Okechukwu, Jurišić (od 90. Novosel). Trener: Mirko Labrović.
SLOGA: Milaković, Matković (od 65. Galić), Jović, Andabak, Cikojević (od 88′ Radić), Ravlić, Baković (od 75. Simpson), Pezo, Marović, L. Vuković, A. Vuković. Trener: Dalibor Filipović.