IZBOR ZADARSKOG LISTA

Predstavljamo kandidate za najbolju ekipu Zadarske županije

Autor: R.H.

12.01.2024. 17:29

Dvadeset i devetu godinu Zadarski list organizira izbor najboljih sportaša i sportskih kolektiva u Zadarskoj županiji u pojedinoj kalendarskoj godini. Biraju se najbolji sportaš, sportašica, momčad, ekipa, najbolji sportaši s invaliditetom (Trofej Zadarski) te nada godine, a za ove kategorije konkuriraju svi sportaši iz Zadarske županije koji su najmanje šest mjeseci (ili pola sezone) u 2023. godini nastupali za neki županijski klub, kao i oni koji ne nastupaju za lokalne klubove, a ostvarili su uspjeh kao članovi reprezentacije.

Danas predstavljamo kandidate za najbolju ekipu:

Futsal Super Chicks – ‘Čiksice’ su u prošloj sezoni Prve hrvatske malonogometne lige za žene osvojile četvrto mjesto.

Noela Petešić/Petra Gambiraža (JK Uskok) – Noela Petešić i Petra Gambiraža postale su prvakinje Hrvatske u klasi 420.

ŽKK Zadar Plus: U uspješnoj 2023. ‘Plusice’ su ušle u Premijer ligu, a osvojile su i Ligu bez granica.

ŽNK Donat: Nogometašice ŽNK Donata zauzele su šesto mjesto u Prvoj nogometnoj ligi za žene, dok su u Hrvatskom kupu dogurale do polufinala.