Foto: Reuters
Hrvatski skijaš Filip Zubčić koji je u veleslalomu kojeg su skijaši u subotu vozili za Svjetski kup u Hafjellu bio osmi, zadovoljan je današnjim rezultatom.
“Jako sam sretan da smo uspio odvoziti dobra dva laufa, završio sam opet među prvih deset i zaustavio sam taj pad. Solidno je skijanje bilo danas, ali znam da može puno bolje”, izjavio je Zubčić nakon utrke u kojoj su tri Švicarca završila na postolju. prvi je bio Loic Meillard, drugi Marco Odermatt, a treći Thomas Tumler.
“Nakon prvog laufa mi je bio cilj preuzeti vodstvo i to mi je uspjelo tako da mi je to bilo lijepo”, rekao je Zubčić okrenuvši se na sutrašnju utrku.
“Sutra nas čeka slalom, dečki su danas trenirali, sva trojica smo trenirali. Staza je duga, bit će to maratonski slalom, to mi volimo i nadam se da ćemo opet pokazati da smo jedna dobra slalomska ekipa”, zaključio je Zubčić.
najnovije
najčitanije
Nogomet
sp 2026.
Gana je u problemu zbog svojeg veznjaka optuženog za silovanje. No, poraz protiv Hrvatske ih ne bi u potpunosti ‘spasio’
Kultura
intervju
Velimir Grgić, autor knjige o teorijama urota: ‘Država još uvijek ima tenkove, ali tech-divovi imaju ono najvažnije – naš mozak’
Zadar
paklene vrućine
Toplinski val u Hrvatsku donio temperature i do 37 stupnjeva. Crveno upozorenje na cijeloj obali
Zadar
UKORAK S VREMENOM
Uslugom »Moja Čistoća« informirajte se i lakše upravljajte računima već danas!
Zadar
špica
[FOTO] VRUĆA SUBOTA Unatoč paklenim vrućinama, Poluotok je vrvio ljudima. Donosimo djelić atmosfere
Crna Kronika
Prijavljen nestanak
JESTE LI JE VIDJELI? Na području Zadra nestala 16-godišnja Gabrijela
Crna Kronika
prometna nesreća
Motociklist (20) teško ozlijeđen na Gaženičkoj cesti, vozač automobila oduzeo mu prednost
Footopis
mundijal
Vatreni s Ganom u utakmici istine, pojavio se i novi Dark Horse
Svijet
upravno partnerstvo!?
Njemačka vlada potvrdila da već godinama plaća Vučićevog savjetnika
Zadar
nepravomoćna presuda