14 C°

Druga HMNL

Golgeterska ludnica u Pakoštanima

21.11.2023. 13:38

Tko je došao pogledati dvoboj Pakoštana i Hrvatskog dragovoljca iz Dugopolja, sastava koji je prethodno izgubio svih šest utakmica, sigurno nije požalio jer bila je to neizvjesna utakmica, u kojoj je postignuto 12 golova za završnu podjelu bodova. Pakoštanci su krenuli jako dobro, poveli su 2:0, ali gosti su do poluvremena izjednačili na 2:2, da bi u nastavku dvaput imali gol prednosti. Na kraju je bod »žuto-crnima« spasio Bepo Stojanov svojim drugim pogotkom na utakmici, koji je postigao u 39. minuti. U 7. kolu Pakoštane očekuje gostovanje kod Solina 1980, momčadi koja je jedina bez osvojenog boda. S devet golova Pakoštanac Mate Šarin je i dalje prvi strijelac lige.

PAKOŠTANE       6

HR. DRAGOVOLJAC       6

SV. FILIP I JAKOV – Dvorana OŠ. Suci: Hrvoje Klarić (Šibenik), Nina Nakić (Mirlović Zagora). Strijelci: 1:0 Kalac (7’), 2:0 Horvat (16’), 2:1 Vrkić (18’ – 10 m), 2:2 Zebić (19’), 3:2 Vrljičak (22’ – ag), 3:3 Petričević (25’), 4:3 Stojanov (27’), 4:4 Jonjić (38’), 4:5 Budić (28’), 5:5 Zebić (34’ – ag), 5:6 Budić (36’), 6:6 Stojanov (39’).

PAKOŠTANE: Rosan, Stojanov, Margarin, Kalac, Maksan, Šarin, Barešić, Vučkov, Birkić, Horvat.

HR. DRAGOVOLJAC: Vrljičak, Vrkić, Zebić, Petričević, Jonjić, Roso, Vukasović, Budić.

Redoslijed: 1. Hajduk 16, 2. Kijevo 15, 3. Podstrana 14, 4. Porto Tolero 13, 5. Murter 9, 6. Heroji 2007 8, 7. Pakoštane 7, 8. Bačvice 7, 9. Kaštela 7, 10. Mejaši 6, 11. Hr. dragovoljac 1, 12. Solin 1980 0 bodova.