Nedjelja, 5. svibnja 2024

20 C°

Francusko prvenstvo

Marseille uvjerljiv protiv Troyesa, momčad Igora Tudora se vratila na drugo mjesto Ligue 1

16.04.2023. 22:58

Olympique ima bod više od Lensa i tri više od Monaca

MARSEILLE Bez ikakvih problema nogometaši Marseillea su upisali domaću pobjedu u 31. kolu francuske Ligue 1, pobijedili su Troyes s 3-1.

Domaćin je dvoboj usmjerio na svoju stranu već u drugoj minuti kada je pogodak za 1-0 postigao Vitinha, pogodivši silovito pod gredu. U 40. minuti Marseille je povećao prednost na 2-0, a gostujuću pogrešku je kaznio Turčin Under.

U 64. minuti Portugalac Vitinha je postigao svoj drugi pogodak, za konačnih 3-0, a sastav kojeg vodi hrvatski trener Igor Tudor tako se vratio na drugo mjesto ljestvice, gdje je najčešće i boravio ove sezone. Ima bod više od Lensa i tri više od Monaca.

Počasni pogodak za goste postigao je Balde u 91. minuti.

Troyes je ostao 18. na ljestvici, a za goste je od 70. minute igrao 23-godišnji hrvatski nogometaš Ante Palaversa.