Četvrtak, 25. travnja 2024

13 C°

Bundesliga

Joško Gvardiol odigrao cijeli susret za Leipzig u porazu u Leverkusenu, Freiburg bolji od Schalkea

23.04.2023. 20:15

Bayer je poveo golom Čeha Adama Hložeka u 40. minuti, a pobjedu je osigurao Nadim Amiri iz jedanaesterca u 86. minuti

BERLIN Nogometaši Bayer Leverkusena pobijedili su na svom terenu Leipzig s 2-0 u utakmici 29. kola Bundeslige.

Bayer je poveo golom Čeha Adama Hložeka u 40. minuti, a pobjedu je osigurao Nadim Amiri iz jedanaesterca u 86. minuti. Leipzig je utakmicu završio s desetoricom jer je Dominic Soboszlai dobio drugi žuti karton.

Joško Gvardiol je odigrao cijeli susret.

Leverkusen je šesti na tablici sa 57 bodova, a Leipzig na petom mjestu ima četiri boda više.

Ranije danas Freiburg je kod kuće pobijedio Schalke 4-0, a kasnije igraju Borussia Monchengladbach i Union Berlin.