Srijeda, 1. svibnja 2024

13 C°

Serie A

Josip Brekalo zabio vodeći pogodak u porazu Fiorentine kod aktualnog prvaka Serie A, Napoli preokrenuo u nastavku

09.10.2023. 06:40

Brekalo je igrao do 73. minute za Fiorentinu koja je sada četvrta na ljestvici sa 17 bodova

Povremeni hrvatski nogometni reprezentativac Josip Brekalo bio je strijelac za Fiorentinu u 3-1 (1-1) gostujućoj pobjedi protiv aktualnog talijanskog prvaka Napolija u susretu 8. kola Serie A.

Brekalo je postigao prvi pogodak na utakmici u 7. minuti kada je snažnim udarcem iskosa s desne strane provukao loptu kroz noge Mereta. Napoli je poravno u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena iz kaznenog udarca kojega je realizirao Osimhen, da bi u nastavku prvo Bonaventura u 63. minuti uz dosta sreće vratio prednost na stranu gostiju da bi Gonzalez u trećoj minuti nadoknade iz protunapada postavio konačni rezultat.

Brekalo je igrao do 73. minute za Fiorentinu koja je sada četvrta na ljestvici sa 17 bodova, koliko ima i treći Juventus, dok je Napoli peti s 14 bodova.

Na vrhu je Milan sa 21 bodom, dva manje ima drugi Inter.