Četvrtak, 28. ožujka 2024

17 C°

Serie A

Erlićev Sassuolo iznenadio Romu na Olimpicu, sastav Josea Mourinha primio četiri pogotka

12.03.2023. 20:30

Hrvatski reprezentativac igrao je za goste je od 64. minute

RIM U ogledu 26. kola talijanske Serie A s čak sedam pogodaka nogometaši Sassuola su na Olimpicu pobijedili Romu 4-3.

Domaće navijače u uvodnom dijelu utakmicu šokirao je francuski napadač Lauriente koji je u 13. i 18. minuti zabio dva gola za 2-0 gostiju. Zalewski je u 26. smanjio na 1-2, ali je u nadoknadi prvog dijela Berardi realizirao jedanaesterac za novih plus dva gostiju (3-1). Ujedno je tada Roma ostala s igračem manje jer je Kumbulla zaradio crveni karton.

Novi priključak Rimljani su napravili na startu drugog dijela kada je Dybala smanjio na 2-3, ali je Sassuolo golom Pinamontija ponovno pobjegao suparniku u 78. minuti. Sve što je Roma do kraja napravila jest pogodak za 3-4 Wijnalduma u sudačkoj nadoknadi.

Roma je trenutačno peta na ljestvici, dok je Sassuolo ostao na svojoj 13. poziciji. U ovom susretu za goste je od 64. minute igrao hrvatski reprezentativac Martin Erlić.

Kolo će u ponedjeljak zatvoriti Milan i Salernitana.

Serie A, 26. kolo:

Roma – Sassuolo 3-4 (Zalewski 26, Dybala 50, Wijnaldum 90+4 / Lauriente 13, 18, Berardi 45+4-11m, Pinamonti 78)

Cremonese – Fiorentina 0-2 (Mandragora 27, Cabral 50)

Verona – Monza 1-1 (Verdi 51 / Sensi 55)

Lecce – Torino 0-2 (Singo 20, Sanabria 23)