Četvrtak, 2. svibnja 2024

SERIE A

Napoli i Bologna odigrali bez golova

24.09.2023. 20:35

Aktualni talijanski nogometni prvak Napoli nastavio je s blijedim igrama u novoj sezoni odigravši na gostovanju kod Bologne 0-0 u susretu 5. kola.

Momčad koju od ove sezone vodi Rudi Garcia sada je sedma s osam bodova, čak sedam manje od vodećeg Intera.

Bologna, kod koje je Nikola Moro ostao na klupi, ima šest bodova na 11. mjestu.

Ranije u nedjelju je veznjak hrvatske reprezentacije Mario Pašalić bio strijelac za Atalantu u 2-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Cagliarija. Pašalić je u igru ušao u 67. minuti, a u 76. minuti je preciznim  udarcem povisio vodstvo svoje momčadi na konačnih 2-0. Prvi gol postigao je Lookman u 33. minuti. Atalanta je sada šesta s devet bodova, dok je Cagliari pretposljednji 19. s dva.

Josip Brekalo igrao je do 65. minute za Fiorentinu u 2-0 (1-0) gostujućoj pobjedi kod Udinesea. Strijelci su bili Martinez Quarta u 32. Bonaventura u drugoj minuti nadoknade. Fiorentina je skočila na peto mjesto sa 10 bodova, dok je Udinese 18. s tri.

Vodeći Inter zadržao je stopostotni učinak 1-0 (0-0) gostujućom pobjedom kod Empolija golom Dimarca iz 51. minute. Inter je na vrhu sa 15 bodova, dok je Empoli na dnu bez bodova.