Engleska

Liverpool se spasio pogotkom u 99. minuti i pobjegao Cityju na "plus četiri"

02.03.2024. 19:02
Liverpool se spasio pogotkom u 99. minuti i pobjegao Cityju na

Domaći igrači nisu ispucali loptu daleko od svog šesnaesterca, opasnost je po domaćina potrajala i sve je zaključeno golom Darwina Nuneza

NOTTINGHAM Nogometaši Liverpoola sretno su osvojili sva tri boda u 27. kolu engleske Premier lige, golom u 99. minuti pobijedili su s 1-0 u gostima Nottingham Forest.

U prvom poluvremenu ogleda najbolju je šansu imao domaćin. Elanga je jurio sam prema vratima Liverpoola, ali je njegov loš šut zaustavio gostujući vratar Kelleher. U nastavku ogleda je jačao pritisak Liverpoola kako se utakmica približavala kraju i domaća obrana na kraju je kapitulirala u 99. minuti.

Domaći igrači nisu ispucali loptu daleko od svog šesnaesterca, opasnost je po domaćina potrajala i sve je zaključeno golom Darwina Nuneza za veliko slavlje Liverpoola koji je time opet povećao prednost pred Manchester Cityjem i Arsenalom na samom vrhu ljestvice.