Petak, 29. ožujka 2024

13 C°

Primera

"Kraljevi" izgubili protiv Villareala čime su si moguće zakomplicirali borbu za prvaka

07.01.2023. 19:11

Nogometaši Real Madrida doživjeli su poraz u 16. kolu Španjolske lige kod Villareala (1-2).

Nakon uvodnog dijela bez pogodaka, za Villareal je mrežu zatresao Yeremy Pino u 47. minuti na asistenciju Gerarda Morena. Trinaest minuta Real je izjednačio iz jedanaesterca, a siguran realizator bio je Karim Benzema. Pobjedu Žutoj podmornici, također s bijele točke, donio je u 63. minuti Gerard Moreno.

Luka Modrić je igrao do 70. minute.

Realu je to tek drugi poraz u prvenstvu, s kojim ostaju drugi na ljestvici s istim brojem bodova kao i Barcelona. Katalonci imaju šansu za izdvojiti se na vrhu dok u nedjelju gostuju kod Atletica. Villarreal je sada peti.

Utakmica će ostati zapamćena i po činjenici da u početnoj postavi Reala nakon jako dugo vremena nije bio nijednog španjolskog igrača.