Ivica Zubac ponovno je bio sjajan, upisao je i deseti "double-double" ove sezone

Autor: Portal Novi list

27.12.2023. 08:35
Ivica Zubac ponovno je bio sjajan, upisao je i deseti

Clippersi su na krilima Hardena i hrvatskog centra slomili Hornetse

RIJEKA Ivica Zubac nastavlja sa sjajnim partijama ove sezone. Hrvatski reprezentativni centar ostvario je u pobjedi svojih Clippersa nad Hornetsima i jubilarni deseti “double-double” učinak ove sezone. Zubac je za nešto više od pola sata postigao 17 poena uz šut 7-11, te dominirao pod obručima s 14 skokova i jednom blokadom, a na sve je nadovezao i četiri asistencije.

Sjajnu partiju u izostanku Kawhija Leonarda odigrao je James Harden s 29 poena, osam asistencija i šest skokova. Harden je 20 od svojih 29 poena postigao u prvom poluvremenu. Paul George je pridodao 25, a  Russell Westbrook 14 poena i 11 skokova.

Miles Bridges je s 21 poenom i 11 skokova bio prvo ime Hornetsa u njihovom osmom uzastopnom porazu.

Luka Šamanić odigrao je dvije minute u gostujućoj pobjedi Utaha i pritom ostao bez učinka.