POBJEDA UNITEDA

Crveni Vragovi upisali nova tri boda: Dalot golčinom donio pobjedu

Autor: Robert Hrkać

22.10.2023. 08:30

Manchester United je sinoć ostvario važnu pobjedu od 2 : 1 na gostovanju kod Sheffield Uniteda. Crveni Vragovi su poveli pogotkom Scotta McTominaya u 28. minuti. Škot je u posljednje vrijeme u fantastičnoj formi, a čini se da je formu iz reprezentacije prenio na klupski dres. Domaćin je izjednačio šest minuta kasnije nakon penala kojeg je skrivio upravo McTominay, koji je igrao rukom u vlastitom kaznenom prostoru.

Siguran s bijele točke bio je McBurnie. Gosti su u nastavku utakmice dominirali, nekoliko puta su gađali i okvir gola, a zasluženi pobjednički pogodak stigao je u 77. minuti, kada je Diogo Dalot fenomenalno pogodio gornji kut gola Wesa Foderinghama s 20-tak metara.

Manchester United je osmi na ljestvici sa 15 bodova, dok je Sheffield United na dnu s jednim bodom.