Petak, 29. ožujka 2024

20 C°

NBA liga

Bojan Bogdanović ponovo je bio prvo ime Pistonsa, ali njegova momčad je doživjela domaći poraz od Sacramenta

Autor: Portal Novi list

17.12.2022. 07:49

Hrvatski košarkaš postigao je 22 poena uz dva skoka, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu

RIJEKA Domantas Sabonis je s 23 poena i 13 skokova odveo Kinse do relativno uvjerljive pobjede nad Pistonsima u čijim redovima je ponovo listu strijelaca predvodio Bojan Bogdanović. Hrvatski košarkaš postigao je 22 poena uz dva skoka, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu. Bogdanović je pogodio svih devet slobodnih bacanja, ali tek jednu tricu iz pet pokušaja. Ukupni šut iz igre nije bio najbolji – 37.5 posto.

Prijelomnom se pokazala treća četvrtina. Pistonsi su na poluvremenu vodili 63:55, no ta prednost se ubrzo istopila. Sacramento je drugo poluvrijeme otvorio sa serijom 28-8.

De’Aaron Fox je zabio 24 poena uz devet asistencija, a Keegan Murray pridodao 20 poena kod Kinsa. Jalen Duren je s 15 poena i 14 skokova bio drugi strijelac Pistonsa koji su na duže vrijeme ostali bez Cadea Cunninghama. Podvrgnuo se operaciji nakon što je doživio frakturu lijeve cjevanice.