Treći je to Romin nastup pod Jurićevim vodstvom i druga pobjeda nakon što je debitirao sa 3-0 pobjedom protiv Udinesea, a potom upisao i remi protiv Athletic Bilbaoa (1-1).

Gosti su poveli u 44. minuti golom Joela Pohjanpala, izjednačio je Bryan Cristante u 75. minuti, a pobjedu “vučici” donio je Niccolo Pisilli u 83. minuti.

Tri boda je osvojio i Como koji je sa 3-2 porazio Veronu.

Dva gola za domaći sastav zabio je Patrick Cutrone (43, 72), a među strijelce se upisao i Andrea Belotti (89), dok su za goste, koji su od 64. igrali bez isključenog Tomaša Suslova, strijelci bili Darko Lazović (53-11m) i Matthis Lambourde (90+4).

Domagoj Bradarić nije nastupio za Veronu.

U ranije odigranom susretu Torino je kod kuće izgubio od Lazija sa 2-3 upisavši prvi poraz ove sezone.

Za goste su zabili Matteo Guendouzi. (8), Boulaye Dia (60) i Tijjani Noslin (89), dok su kod Torina strijelci bili Che Adamas (67) i Saulu Coco (90+2).

Za Torino je hrvatski nogometaš Borna Sosa odigrao do 46. minute, a Nikola Vlašić je ušao u igru u 63. minuti kao zamjena za Sanabriju.

U nedjelju se još sastaju Empoli – Fiorentina, te Napoli – Monza.

Na ljestvici vodi Juventus sa 12 bodova, dok Milan, Inter i Torino imaju po 11 bodova.

REZULTATI:
Roma - Venezia     2-1 (Cristante 75, Pisilli 83 / Pohjanpalo 44)
Como - Verona      3-2 (Cutrone 43, 72, Belotti 89 / Lazović 53-11m, Lambourde 90+4
Torino - Lazio     2-3 (Adams 67, Coco 90+2/ Guendouzi 8, Dia 60, Noslin 89)