Petak, 27. rujna 2024

NEVJEROJATNI KAPETAN

Čudesni Luka Modrić ponovno briljirao u Ligi prvaka, pogledajte asistenciju s kojom je srušio Stuttgart

Autor: Robert Hrkać

18.09.2024. 08:28

Sinoć je započela nova sezona redizajnirane Lige prvaka, koja se po prvi puta u povijesti igra u ligaškom formatu. Diljem europskih travnjaka odigrano je šest utakmica, a branitelj naslova Real Madrid je u obranu titule krenuo pobjedom protiv Stuttgarta na Santiago Bernabeu.

Kraljevi su teže od očekivanog svladali Nijemce rezultatom 3-1, a ključni doprinos pobjedi dao je naš kapetan Luka Modrić. Luka je u igru ušao u 70. minuti pri rezultatu 1-1 (prije su zabili Mbappe i Undav), a samo mu je trebalo 13 minuta da promijeni tijek susreta. U 83. minuti ubacio je iz kornera, a najviši je bio Antonio Rudiger, koji šalje loptu iza leđa Nubela. To je otvorilo vrata prema pobjedi Reala, a točku na i stavio je Endrick krasnim udarcem iz daljine. Asistenciju hrvatskog kapetana možete vidjeti na ovom linku.

Ostali rezultati: Bayern – Dinamo 9-2, Young Boys – Aston Villa 0-3, Milan – Liverpool 1-3, Juventus – PSV 3-1 i Sporting – Lille 2-0.