odličan uspjeh

Jasenice imaju drugi najljepši advent u kategoriji općina

Autor: Portal ZL

06.01.2024. 16:59

Za razliku od prošle godine, ove godine nije bilo prevelikih napetosti i iznenađenja u kategoriji općina. Prošlogodišnji pobjednik, Ninina čarobna shhhuma iz Općine Velika od prvog je dana bila favorit, a utrku je završila sa osvojenih 1.713 lajkova i dosegom od 47.425 FB korisnika, piše gradonačelnik.hr.

Drugo mjesto je sa osvojenih 1.043 lajka osvojio Advent u Jasenicama, pobjednik među općinama iz prvog ovakvog izbora koji je, pak, prošle godine završio kao treće plasirani.

Treće mjesto pripalo je Općini Petrijanec i njihovom ‘Adventu u Zelendvoru’, koji je osvojio 945 lajkova i 184 dijeljenja te reach od čak 41.518 FB korisnika! U top 5 općinskih advenata plasirali su se adventi iz Perušića i Marije Bistrice, a u top 10 još istarski Motovun, Bale i Medulin, te slavonski Beretinec i Ernestinovo.