Foto: Luka Jeličić
Pobjednici za gradonačelnika i župana, HDZ-ovi Šime Erlić i Josip Bilaver, obratili su se javnosti nakon izborne pobjede. Podsjetimo, Erlić je u utrci za gradonačelnika pobijedio Daniela Radetu, dok je Bilaver pobijedio Juru Zubčića.
– Zahvaljujem se svima koji su izašli na izbore i koji su mi dali povjerenje. Čestitam i svim protukandidatima i zahvaljujem se svima koji su dali doprinos našoj izbornoj pobjedi. Za mene je ovo velika čast i privilegija, rekao je Šime Erlić, a njegovu cijelu izjavu možete pogledati na našem videu na Facebooku.
– Želim zahvaliti svim biračima koji su izišli u prvom i drugom krugu. Želio bih čestitati i našim suparnicima. Ostvarili smo izvrstan rezultat zahvaljujući našim građanima. Bit ću župan svih građana naše županije, poručio je Bilaver.
najnovije
najčitanije
Zadar
fotoreporter
Živi sjećanje na Vedrana: On nije bio samo čovjek iza fotoaparata
Hrvatska
Jedro DS Innovation
Uoči prosvjeda “Hodaj za Liku” oglasili se vlasnici tvornice u Gospiću
Zadar & Županija
ozbiljni problemi
SDP upozorava: ‘Stanje u zadarskom zdravstvu postaje sve više zabrinjavajuće’
Crna Kronika
teške krađe
PROVALE U ZADRU I SUKOŠANU Lopovi ukrali novac i zlatni nakit
Hrvatska
analiza
Hrvatska pala na ljestvici konkurentnosti: ‘Poslovno okruženje ne prati gospodarski rast’
Crna Kronika
Prijavljen nestanak
JESTE LI JE VIDJELI? Na području Zadra nestala 16-godišnja Gabrijela
Crna Kronika
prometna nesreća
Motociklist (20) teško ozlijeđen na Gaženičkoj cesti, vozač automobila oduzeo mu prednost
Footopis
mundijal
Vatreni s Ganom u utakmici istine, pojavio se i novi Dark Horse
Zadar
nepravomoćna presuda
Osuđen na 2 godine i 8 mjeseci zbog pokušaja ubojstva automehaničara u Briševu
Svijet
upravno partnerstvo!?