13 C°

treća nl jug

Zadru bod u Sinju za ostanak na prvom mjestu

23.09.2023. 18:24

U derbiju 6. kola Treće nogometne lige Jug Zadar je na gostovanju kod Junaka u Sinju odigrao 2:2, i tako s 13 bodova sačuvao prvo mjesto na ljestvici. Igrači Marina Oršulića poveli su u drugoj minuti preko Ukrajinca Danila Serbinova.

Mreže su potom mirovale do 74. minute, kada je za domaćine izjednačio Bruno Modrić. Ante Vukadinović je u 79. minuti vratio vodstvo Zadranima, a za konačnih 2:2 strijelac je bio Dominik Plavša iz jedanaesterca u 87. minuti.

U ranije odigranoj utakmici 6. kola Primorac i Hrvatski vitez Posedarje u Biogradu su podijelili bodove (1:1). U 7. kolu na rasporedu je županijski derbi Zadra i Primorca, dok će Hrvatski vitez ugostiti Zmaj iz Makarske. Zadar trenutno prvi na ljestvici s 13 bodova, dok Hrvatski vitez i Zagora imaju po 12.