NBA liga

VIDEO Hawksi dohvatili važne bodove. Bogdanović se unio u lice treneru, suigrači ih morali razdvajati

Autor: Portal Novilist.hr

02.04.2024. 09:15

CHICAGO Važne bodove u borbi za doigravanje dohvatili su Atlanta Hawksi koji su na gostovanju u United Centru porazili izravnog suparnika Chicago Bullse sa 113-101. Bullsi su deveti na Istoku sa skorom 36-40, dok su Hawksi poziciju niže s jednom pobjedom manje.

Bullsi su sjajno ušli u susret, poveli su 11-0, međutim gosti su na prvi odmor otišli s +2 (32-30). Do poluvremena je Atlanta povećala prednost na osam razlike (61-53), a na koncu treće i velikih +16 (90-74). U posljednjoj četvrtini prednost gostiju nikada nije bila manja od 11 razlike.

Hawkse su do pobjede predvodili Bogdan Bogdanović sa 20 koševa i šest asistencija, Vit Krejci sa 18 koševa, te Dejounte Murray sa 17 koševa. Na suprotnoj strani najefikasniji je bio DeMar DeRozan sa 31 košem. Coby White ubacio je 22, a Ayo Dosunmu 15 koševa.