Subota, 27. travnja 2024

11 C°

Sanirali ozljede

Real Madridu se vraćaju dva važna igrača za uzvrat s Chelseajom, Ancelotti objasnio zašto nisu igrali u španjolskom prvenstvu

16.04.2023. 12:39

Real je na gostovanju porazio Cadiz sa 2-0, a suparnika je slomio u drugom poluvremenu. Prvi pogodak dao je Nacho koji je lijepo naciljao sa 20 metara i pogodio za 1-0 u 72. minuti, dok je samo četiri minute kasnije Marco Asensio iskosa pogodio za 2-0

MADRID Njemački veznjak Toni Kroos i brazilski krilni napadač Vinicius Junior bit će spremni za uzvratni susret četvrtfinala Lige prvaka između Real Madrida i Chelsea.

Kroos i Vinicius Jr su propustili Realov subotnji ogled protiv Cadiza zbog problema s mišićima.

“Nisu mogli igrati jer su obojica imala manjih problema,” kazao je strateg aktualnog europskog prvaka Carlo Ancelotti.

“Trenirali su odvojeno, ali sutra će trenirati normalno i biti će dobro za utorak,” dodao je talijanski stručnjak.

Real je na gostovanju porazio Cadiz sa 2-0, a suparnika je slomio u drugom poluvremenu. Prvi pogodak dao je Nacho koji je lijepo naciljao sa 20 metara i pogodio za 1-0 u 72. minuti, dok je samo četiri minute kasnije Marco Asensio iskosa pogodio za 2-0. Luka Modrić, kapetan hrvatske reprezentacije, u igru je ušao u 80. minuti.

“Odnos igrača je bio spektakularan. Momčad je odigrala dobru utakmicu u važnom trenutku sezone,” rekao je Ancelotti za klupsku stranicu.

Real je u prvom susretu četvrtfinala Lige prvaka na svom travnjaku pobijedio Chelsea sa 2-0, a uzvrat je u utorak u Londonu.