19 C°

dva poraza zadra

Pioniri pali kod Dinama u šestoj minuti nadoknade

09.04.2024. 21:09

Mlađi uzrasti Zadra poraženi su u 21. kolu Prve nogometne lige na gostovanju kod Dinama. Tako je nastavljen negativan niz ove dvije selekcije, koje su svakim kolom sve bliže potvrdi ispadanja u niži rang. Kadeti su uvjerljivo poraženi, a pioniri su do 66. minute (igra se 70 minuta) vodili 3:2 i bili korak do bod(ova).

Međutim, Zagrepčani su do kraja utakmice postigli dva pogotka, s time da su do 4:3 stigli u šestoj minuti sudačke nadoknade, u trenutcima kada je Zadar imao igrača manje budući da su je 71. minuti isključen Adrian Kajtazi.

Do kraja sezone ostalo je pet kola u kojima će Zadrani pokušati izbjeći posljednje mjesto. Bit će to teška, gotovo nemoguća zadaća budući da su na zbirnoj ljestvici uvjerljivo posljednji s 21 bodom. Najbliži konkurenti Solin i Lučko imaju značajnu prednost (35 bodova). U 22. kolu Zadar će biti domaćin Rudešu.