Prva liga odbojkašica

I Gorica izašla kao pobjednica

Autor: Šime Ćurko

05.12.2023. 16:16

Utakmica nije ni »počela«, a Velika Gorica je već vodila 2:0. U trećem setu Zadranke su malo uhvatile ritam, držale se do 15:13, ali, kao što se to pokazale i u prethodnim nastupima, kako je set išao kraju tako su gubile korak za suparnicama. Deveti je to poraz ekipe s Višnjika u isto toliko utakmica., U 10. kolu Zadar će biti domaćin Sinju.

Redoslijed: 1. Dubrovnik 18, 2. Veli Vrh 14, 3. Olimpik, 12, 4. Mladost II 12, 5. Pula 12, 6. Drenova 12, 7. Sinj 8, 8. C. Varaždin 6, 9. Velika Gorica 6, 10. Vinkovci 6, 11. Zagreb 2, 12. Zadar 0 bodova.