11 C°

Serie A

Inter svladao Romu na Olimpijskom stadionu, Marcelo Brozović igrao cijelu utakmicu u Rimu

06.05.2023. 20:14

Četvrtu uzastopnu pobjedu Intera potvrdio je u 74. minuti Romelu Lukaku

RIM Važnu pobjedu ostvario je milanski Inter u 34. kolu Serie A svladavši u subotu sa 2-0 Romu na Olimpijskom stadionu u glavnom gradu Italije.

Gosti su poveli u 33. minuti, kad je na ubačaj Denzela Dumfriesa loptu u mrežu poslao Federico Dimarco. Četvrtu uzastopnu pobjedu Intera potvrdio je u 74. minuti Romelu Lukaku.

Interov kapetan Marcelo Brozović odigrao je cijelu utakmicu.

Nogometaši Milana svladali su na San Siru Lazio sa 2-0 (2-0) u prvoj utakmici subotnjeg programa u talijanskoj Serie A.

Ismael Bennacer je u 17. minuti doveo domaću momčad u vodstvo, a u 29. minuti Theo Hernandez je udvostručio prednost Milana i postavio konačnih 2-0.

Ante Rebić je u pobjedničkoj momčadi u 69. minuti zamjenio Oliviera Girouda, dok je kod Lazija Toma Bašić u 68. minuti ušao umjesto Sergeja Milinković-Savića.

Milan je 17. pobjedom u sezoni došao do 61 boda, što mu donosi peto mjesto. Ispred Milana su novi prvak Napoli sa 80 bodova, Lazio sa 64 te Juventus i Inter sa po 63 boda. Roma je sa 58 bodova ostala na sedmoj poziciji i propustila priliku ozbiljnije se uključiti u borbu za mjesto u Ligi prvaka.