novi remi

Chelsea protiv West Hama treću utakmicu u nizu bez pobjede

Autor: K.E.

11.02.2023. 16:09

U prvoj utakmici 23. kola engleskog Premiershipa West Ham United i Chelsea odigrali su bez pobjednika rezultatom 1-1. Ovo je treća utakmica u nizu koju je Chelsea odigrao neriješeno.

Goste je u vodstvo u 16. minuti doveo Joao Felix pravovremeno utrčavši u kazneni prostor domaćih nakon odlične asistencije Fernandeza, a poravnao je bivši igrač Chelsea, Brazilac Emerson koji je u 28. minutu ostao nečuvan na drugoj vratnici nakon duže akcije i spretno pospremio loptu u mrežu.

Mateo Kovačić zbog ozljede lista nije konkurirao za nastup u momčadi Chelseaja koja je ostala deveta na ljestvici sa 31 bodom, dok je Wrest Ham skočio na 15. mjesto sa 20 bodova, dva više od 18. Evertona koji se nalazi u zoni ispadanja.

Na vrhu ljestvice je Arsenal s 50 bodova, pet više od drugog Manchester Cityja te sedam bodova više od trećeplesiranog Manchester Uniteda.