NOGOMET

Abecedini kadeti pobijedili Solin

Autor: Juraj Vunjak

24.04.2024. 18:57

U 23. kolu Prve dalmatinske nogometne lige mlađih uzrasta juniori Abecede sporta protiv Solina držali su »nulu« do 55. minute.Više od toga nisu mogli, te su do kraja utakmice primili tri gola. Zato su raspoloženi bili Abecedini kadeti koji su Solin ispratili s 3:0. Roko Ivčević je u prvih deset minuta dvaput svladao protivničkog vratara, dok je Zvonimir Pleslić u 66. minuti potvrdio treću pobjedu zaredom s kojom su Zadrani dohvatili četvrto mjesto. Juniori Dalmatinca uvjerljivo su poraženi u Metkoviću od Neretve, a praznih ruku su ostali i kadeti.

Kad je riječ o pionirima i mlađim pionirima Zadar je upisao dvije pobjede protiv Junaka te dva remija sa Šibenikom. Abeceda sporta je izgubila obje utakmice u Trogiru dok su Arbanasi osvojili jedan bod protiv Neretve.