9 C°

LaLiga

Luka Modrić odigrao zadnjih deset minuta u domaćoj pobjedi Reala

22.04.2023. 23:02

Prvi pogodak za Real postigao je Marco Asensio u 42. minuti, pogodivši gornji lijevi kut suparničkog gola. U 48. minuti Asensio je asistirao, a Eder Militao postigao pogodak za 2-0.

MADRID Nogometaši Real Madrida svladali su pred svojim navijačima Celtu Vigo sa 2-0 (1-0) u posljednjoj subotnjoj utakmici 30. kola španjolskog prvenstva te se privremeno približili vodećoj Barceloni na manje od 10 bodova.

Luka Modrić je bio među pričuvama, a Carlo Ancelotti ga je ubacio u igru u 81. minuti.

Real Madrid je došao do 20. prvenstvene pobjede u ovoj sezoni i 65 bodova. Vodeća Barcelona ima 73 boda i utakmicu manje koju će odigrati u nedjelju (16.15 sati) kad na Camp Nou stiže Atletico Madrid.

Nogometaši Real Sociedada ostvarili su važnu domaću pobjedu svladavši Rayo Vallecano sa 2-1, nakon što su gosti poveli. U 57. minuti madridskoj momčadi je prednost donio Isaac Palazon. No, samo dvije minute poslije Alexander Sorloth je izjednačio. Domaća momčad je došla do sva tri bod u 81. minuti, kad se lopta od nesretnog gostujućeg braniča Floriana Lejeunea odbila i završila u mreži.

Pobjeda je Real Sociedad sa 54 boda učvrstila na četvrtom mjestu, posljednjem koje donosi plasman u Ligu prvaka. Petoplasirani Betis nakon subotnjeg poraza u Pamploni zaostaje za šest bodova.