Engleska

Liverpool razbio Bournemouth i otišao na "plus pet" Manchester Cityju

21.01.2024. 20:29
Liverpool razbio Bournemouth i otišao na

Liverpool je bio bolji kroz cijelu utakmicu, a suparnika je slomio u drugom poluvremenu

BOURNEMOUTH Nogometaši Liverpoola, vodeći sastav engleske Premier lige, svladali su u gostima, u ogledu 21. kola engleske Premier lige, Bournemouth s 4-0.

Liverpool je bio bolji kroz cijelu utakmicu, a suparnika je slomio u drugom poluvremenu. Nakon lijepe i točne akcije u 49. minuti Liverpool je poveo, a nakon asistencije Dioga Jote poentirao je Darwin Nunez. Susret je odlučen u 70. minuti kada je polukontru golom za 2-0 začinio Portugalac Diogo Jota. Isti igrač je u 79. dao gol za 3-0, dok je u nadoknadi i Nunez postigao svoj drugi pogodak za konačnih 4-0.

Uz utakmicu više vodeći Liverpool trenutačno ima pet bodova više od drugoplasiranog Manchester Cityja. Bournemouth je ostao na 12. mjestu.