25 C°

NBA liga

Clippersi zaključili utakmicu s preokretom i serijom 22:0, Sunsi na krilima ubojite trojke

Autor: Portal Novi list

22.01.2024. 08:56

Nikoli Jokiću malo nedostajalo do novog triple-double učinka

RIJEKA Ivica Zubac preskočio je još jednu utakmicu Clippersa koji su  slomili otpor Netsa. Kawhi Leonard je postigao 14 od svojih 21 poena u posljednjih pet minuta utakmice kada su Clippersi okočnali seriju 22-0 i nadoknadili veliki zaostatak. Netsi su na pet i pol minuta prije kraja imala vodstvo 114:103 i do kraja utakmice ostali bez koša.

James Harden je zaključio utakmicu s 24 poena i 10 asistencija, Russell Westbrook se priključio s 23 poena. Mikal Bridges je predvodio Netse s 26 poena.

Nikoli Jokiću malo je nedostajalo do novog “triple-double” učinka u gostujućoj pobjedi Denvera. Srpski centar je Wizardsima isporučuo 42 poena, te uhvatio 12 skokova uz osam asistencija i tri bloka.

Šuterska trojka Phoenixa odigrala je drugu utakmicu zajedno i pokazala se u pravom svjetlu. Kevin Durant (40), Devin Booker (26) i Bradley Beal (25) zajedno su zabili 91 poen i odveli Sunse do pobjede protiv Pacersa.

Lakersi se polako dižu. D’Angelo Russell  s 34 poena i LeBron James s 28 poena bili su najefikasniji u pobjedi nad Portlandom kojom su Lakersi izjednačili omjer pobjeda i poraza (22-22).