11 C°

A1 regionalna liga

Grozdanić i Antić za novu pobjedu protiv Splita

06.11.2023. 11:46

Zadrani su treći put ove sezone pobijedili Split. Nakon osvajanja tri boda u prvom kolu na Višnjiku, potom pobjede u kupu, ovaj put su svladali nekadašnji OVK POŠK 12:7 u do sada najuvjerljivijem izdanju u dvobojima protiv Splićana. Po tri gola za igrače s Višnjika postigli su povratnik Toni Grozdanić i mladi Livio Antić, koji se izborio za minutažu i, kao i cijela momčad, potvrdio da je u sve boljoj formi. Utakmica je odlučena u drugoj četvrtini u kojoj su Zadrani obranili svoj gol i od 3:3, otišli na 7:3. Ostatak dvoboja pretvorio se u rutinsko održavanje prednosti za petu pobjedu u sezoni, s kojom su igrali Gorana Jovančevića dohvatili treće mjesto na ljestvici.