Petak, 26. travnja 2024

13 C°

Konferencijska liga

Gent i West Ham odigrali 1:1 u prvoj utakmici četvrtfinala Konferencijske lige, Englezima poništen pogodak

13.04.2023. 22:02

West Ham poveo u trećoj minuti sudačke nadoknade preko Dannyja Ingsa, Belgijanci izjednačil u 57. minuti golom Huga Cuypersa

GENT Nogometaši Genta i West Hama odigrali su neriješeno 1-1, u prvom susretu četvrtfinala Konferencijske lige.

Gosti iz Londona mogli su povesti u 40. minuti, nakon što je vrataru Davyju Ruffu ispala lopta, nakon čega je pogodio Marokanac Najef Agerd. Uslijedila je reakcija iz VAR sobe, a pogodak je poništen zbog igranja rukom.

Ipak, West Ham je poveo do kraja prvog poluvremena, kada je u trećoj minuti sudačke nadoknade pogodio Danny Ings. Belgijska momčad je kasnije izjednačila, nakon što je Hugo Cuypers zabio u 57. minuti.